Nejčastější otázky

Nejčastější otázky a odpovědi

Úvodní DJ kurz obsahuje pouze jednu lekci o délce 1 hodiny. ve které tě uvedu do světa DJingu a ve které zjistíš, zda by tě tahle činnost mohla bavit.

Po zaplacení kurzu získáš přístup do rezervačního kalendáře, ve kterém si sám zvolíš datum i čas, který ti nejvíc vyhovuje.

To bohužel ne. K tomu ani není tento kurz určený. Umět hrát na alespoň průměrné úrovní trvá měsíce i roky, podle toho jak moc budete sami v budoucnu trénovat. Tento kurz je určený k tomu, abych vám v 60ti minutách ukázal o čem DJing je, naučil tě jednoduché přechody skladeb a poradil s prvními kroky, pokud vás DJing zaujme.

Lekce probíhá v Hoofbeats Studiu ve Valašském Meziříčí ulice Sokolská 1272. Prohlédni si studio zde http://www.hbstudio.cz

Ano! Tento kurz je primárně určený pro lidi, kteří nemají žádné nebo jen málo zkušeností s DJingem. V tomto kurzu se dozvíš úplné základy a pochopení filozofie DJingu.

Ano! V košíku stačí koupit „Voucher“, který si jednoduše vytiskneš a obdarovaný se sám zaregistruje a vybere si datum a čas, kdy se chce zúčastnit.

Ano může! Doprovod však nesmí být více než 2 lidé. Můžou sledovat celou lekci a být s tebou přítomni nebo tě sledovat a poslouchat z pohodlí gauče :).

Datum i čas kurzu je možné kdykoliv změnit. Po domluvě je možné svou lekci věnovat někomu jinému.

Ve studiu budeš mít možnost ošahat si tu nejnovejší a nejpoužívanšjší techniku po celém světě. Stejnou techniku používájí neznámější světoví djs a jedná se o klubový standart. Kokrétně na tebe bude čekat mixpult Pioneer DJM900nxs2 a přehrávače Pioneer CDJ2000nxs2.

Ne! Stačí když přijdeš s dobrou náládou a s chutí se naučit novým věcem. Sluchátka potřebovat nebudeš.

Veškeré dotazy rád odpovím na emalové adrese info@dj-skola.cz, Jednoduché dotazy odpovím i na svém Instagramu nebo Facebooku.

Pokud po skončení nebo během kurzu nebudete spokojeni s mou výukou, tak vám bez prodlení vrátím celkovou částku zaplacenou za kurz.